Kampanyalar

Kampanyalar

NESTLE PURE LIFE ŞİŞELERİ SENİ HAREKETE ÇAĞIRIYOR!

Nestlé Pure Life, sağlıklı bir yaşam için yeni şişeleriyle seni hareket etmeye davet ediyor. Şişelerin üzerinde yer alan eğlenceli yüzlerin üzerindeki kodu akıllı telefonunuzdaki Messenger uygulamasına okutmanız sayesinde gün içerisinde ihtiyacınız olan egzersiz önerilerine her an her yerde ulaşabileceksiniz. Kodu okutup eğlenceli yüzlerle sohbete başladıktan sonra belirlediğiniz program özelinde yürüyüş, koşu ve masa başı egzersiz önerilerini alacak, spor yapmayı ve su içmeyi unutanlar için hatırlatmalarla karşılaşacaksınız. Ayrıca eğlenceli yüzler sizi sağlıklı bir yaşam için hareket geçirirken ödüllü yarışmalara da davet ediyor. 10 Apple Watch ve daha yüzlerce ödülden birini kazanmak için siz de Nestlé Pure Life’ın eğlenceli yüzlerinin olduğu şişelerinden alın, harekete başlayın!

NESTLE PURE LİFE’TAN İLK 7 SUYUNUZ 7’ŞER TL

Kampanya diğer marka şişe teslimatlı aboneliklerde tek şişe için geçerli olup ilk 7 siparişte yalnızca 1’er adet su 7 TL olarak sunulacaktır. Kampanya 1 Temmuz-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamındaki depozitosuz abonelik katılımı için son tarih 31 Ağustos olup, ilk 7 sipariş 7’er TL’den faydalanma hakkı 15 Kasım 2017 tarihinde son bulacaktır. Kampanya stoklarla sınırlı olup, ticari müşteriler kampanya kapsamı dışındadır. Ayrıntılı bilgi için 444 0 844.


Kampanya aşağıdaki bölgelerde geçerli değildir.

NPL Adana Ceyhan, NPL Aksaray Merkez, NPL Ankara Kazan, NPL Ankara Kızılay, NPL Ankara Polatlı, NPL Aydın Didim, NPL Aydın Kuşadası, NPL Balıkesir Akçay, NPL Balıkesir Altınoluk, NPL Balıkesir Altınova, NPL Balıkesir Ayvalık, NPL Balıkesir Bandırma, NPL Balıkesir Edremit, NPL Balıkesir Erdek, NPL Balıkesir Gönen, NPL Balıkesir Merkez, NPL Balıkesir Susurluk, NPL Bilecik Merkez, NPL Bursa Gemlik, NPL Bursa Görükle, NPL Bursa Kestel, NPL Bursa Kumla, NPL Çanakkale Çan, NPL Çanakkale Gelibolu, NPL Çanakkale Lapseki, NPL Edirne Havşa, NPL Edirne Keşan, NPL Eskişehir Merkez, NPL İstanbul Burgazada, NPL İstanbul Büyükada, NPL İstanbul Eminönü, NPL İstanbul Harp Akademileri, NPL İstanbul Heybeliada, NPL İstanbul Kanyon AVM, NPL İstanbul Kınalıada, NPL İstanbul Silivri, NPL İstanbul Şile, NPL İzmir Çeşme, NPL İzmir Helvacı Beldesi, NPL İzmir Ilıca, NPL İzmir Karaburun, NPL İzmir Kemalpaşa, NPL İzmir Kemeraltı, NPL İzmir Mordoğan, NPL İzmir Ödemiş, NPL İzmir Seferihisar, NPL İzmir Tire, NPL İzmir Torbalı Kurumsal, NPL İzmir Urla, NPL İzmir Ürkmez, NPL Kütahya Merkez, NPL Manisa Akhisar, NPL Manisa Alaşehir, NPL Manisa Turgutlu, NPL Muğla Bodrum, NPL Muğla Fethiye, NPL Muğla Marmaris, NPL Muğla Merkez, NPL Nevşehir Merkez, NPL Niğde Merkez, NPL Sinop Merkez, NPL Tekirdağ Merkez, NPL Tekirdağ Şarköy, NPL Uşak Merkez, NPL Yalova Armutlu, NPL Zonguldak Alaplı